Умови прокату


Вимоги до водія:
мінімальний вік 25 років; водійський стаж (термін з моменту видачі водійського посвідчення до моменту укладення договору оренди) - не менше 3х років. водійське посвідчення (стаж керування більше 3 років, вік більше 25 років)
Мінімальний пакет документів для пред'явлення:
паспорт ідентифікаційний код (для громадян України) водійські права

Оплата прокату:

Клієнт вносить оплату за прокат разової сумою за весь термін прокату автомобіля.

Страховий депозит і умови страхування:

         Застава (страховий депозит) складає суму еквіваленту 250 $ (тільки готівкою). Страховий депозит є обов'язковим "заповнити і вноситься у момент підписання договору і повертається Вам, при виконанні умов договору, у момент повернення автомобіля. Згідно умовам страхування будь-які пошкодження автомобіля вартістю до 250 $ (франшиза) страховою компанією не відшкодовуються, тому при заподіяні збитки вартістю до 250 $ стягується плата на користь автопрокату на суму заподіяної шкоди, але не більше, ніж на суму еквівалнтну 250 $.   

Виїзд за кордон: Виїзд за межі України заборонений.  


Бронювання / замовлення автомобіля:

         Забронювати автомобіль краще заздалегідь за телефоном: +38 (096) 33-11-333.


Порядок бронювання:

        Спочатку необхідно замовити автомобіль по телефону, після підтвердження оператором автопрокат про наявність автомобіля необхідно внести суму за дві доби прокату (залежить від моделі авто). У разі відмови від броні або не оренди автомобіля протягом доби, на яку заброньований автомобіль, попередньо внесена сума за дві доби прокату не повертається. При оренді автомобіля ця сума зараховується за прокат.

Тарифи на прокат авто:

        Вартість тарифу включає добову орендну плату, страховку, податки, технічне обслуговування автомобіля протягом всього терміну оренди. Не включає вартість бензину, зупинок на платних стоянках, парковках, штрафи ДПС. Обмеження добового пробігу за стандартним тарифом - 300 км. / Добу. При перевищенні ліміту, доплата сстановіть (вартість доби) / 300км за кожний кілометр пробігу.

Видача і повернення автомобілів:

        Автомобіль видається з наявним паливом і чистим. При поверненні авто з меншою кількістю бензину або брудним, клієнт оплачує дозаправку і мийки (12 $). В даному випадку при поверненні виявлено більшу кількість бензину, ніж на момент оренди, Автопрокат повертає кошти за невикористане паливо.